Strefa zabiegów

Gabinet Kosmetyczny Sierakowice Magia Ciała - Oferta

Thermogenique
Scroll to Top

Thermogenique

Thermogenique jest zabiegiem kształtującym i wyszczuplającym sylwetkę. Zależnie od wybranej przez klienta opcji (wzbogaconej bądź klasycznej) w skład zabiegu wchodzi :

Opcja klasyczna :

Etap 1– Wywiad i pomiary

Etap 2- Peeling ciała

Etap 3-  Aktywne uderzenie termogeniczne

Na partie objęte zabiegiem na początek nakładamy koktajl redukujący tkankę tłuszczową i modelujący kontur ciała. Na te same partie nakładamy termoaktywny antycellulitowy żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę.

Etap 4– Wzmocnienie termogeniczne

Na partie objęte zabiegiem nakładamy firmowy ’kokon termogeniczny’.  Dodatkowo przykrywamy klienta kocem pozostawiając do wzmocnienia efektu na 40 minut.

Etap 5- Masaż firmowy

Wykonujemy drenaż i przechodzimy do intensywnie ujędrniającego, wyszczuplającego i modelującego sylwetkę masażu, który wykonywany jest zgodnie z procedurą szkoleniową i wymaga intensywnego przeprowadzenia w celu osiągnięcia maksymalnych efektów.

Opcja wzbogacona :

Etap 1- Wywiad i pomiary

Etap 2- Peeling ciała

Etap 3–  Aktywne uderzenie termogeniczne

Na partie objęte zabiegiem na początek nakładamy koktajl redukujący tkankę tłuszczową i modelujący kontur ciała. Na te same partie nakładamy termoaktywny antycellulitowy żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę.

Etap 4- Wzmocnienie termogeniczne

Na partie objęte zabiegiem nakładamy firmowy ’kokon termogeniczny’.  Dodatkowo przykrywamy klienta kocem pozostawiając do wzmocnienia efektu na 20 minut.

Etap 5- Liposukcja kawitacyjna

Kawitacja jest naturalnym zjawiskiem opartym na ultradźwiękach o niskiej częstotliwości. Odpowiednie pole ultradźwiękowe tworzy pęcherzyki, które rosną i implodują. Efekt kawitacji łamie Komórki tłuszczowe, nie wpływając na tkankę naczyniową, nerwową i mięśniową. Złamane lipocyty (komórki tłuszczowe) są następnie przenoszone do wątroby i bezpiecznie metabolizowane z ludzkiego ciała.

Etap 6– Fala radiowa

Fala radiowa polega na wytworzeniu krótkich, intensywnych impulsów, które oscylują przez skórę w celu ogrzania tkanki. Energia przenika przez skórę i stymuluje skurcz kolagenu oraz produkcję nowego kolagenu do napinania skóry.

Dodatkowo w zależności od regulowanej intensywności, światło czerwone emitowane w centralnej części głowicy przyspiesza procesy regeneracyjne skóry i poprawia jej jędrność, stymulując działanie odmładzające.

Częstotliwość zabiegu : 2 razy w tygodniu

Czas trwania zabiegu : 1,5 – 2h

Masaż twarzy Kobido

Masaż twarzy Kobido określany jest jako niechirurgiczny lifting twarzy. W przeciwieństwie do innych technik masażu, jakie stosowane są w obrębie twarzy i szyi, kobido działa nie tylko na jej powierzchni, ale również na głębszych warstwach skóry i mięśni.

Działnie masażu twarzy KOBIDO :

➡️Niweluje napięcia mięśni twarzy, które powodują powstawanie zmarszczek mimicznych,
➡️Stymuluje metabolizm komórkowy, przyczyniając się do szybszej regeneracji skóry,
➡️Wpływa na zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny,
➡️Poprawia krążenie krwi oraz limfy, dzięki czemu polepsza się koloryt skóry,
➡️Zmniejsza napięcia w okolicy szyi, klatki piersiowej oraz owalu twarzy,
Wolne ruchy pozwalają wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu, zmniejszyć poziom stresu,
➡️Pomaga niwelować bóle głowy oraz sztywność mięśni twarzy.

Częstotliwość wykonywania zabiegu : 1 raz w tygodniu

RF Mikroigłowy

Radiofrekwencja mikroigłowa to fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, które powodują mocne ogrzanie skóry właściwej, połączone z mikronakłuwaniem. W ten sposób wywołujemy szok termiczny prowadzący do pobudzenia procesów regeneracji oraz przebudowy struktur kolagenowych.
Podczas zabiegu cienkie mikroigły wprowadzane są pod skórę na głębokość od 0,5 do 3mm. Emisja fali radiowej odbywa się wokół igieł nagrzewając na krótko lecz bardzo silnie tkanki wokół, bez przegrzania powierzchni skóry i bez ryzyka poparzeń.


Możliwe efekty pozabiegowe :
• Napina, zagęszcza skórę, tworzy efekt liftingu
• Poprawia owal twarzy
• Zwęża pory, rozświetla i wyrównuje koloryt
• Wygładza strukturę naskórka
• Kształtuje linię żuchwy, redukuje „podwójny podbródek” oraz tzw „chomiki”
• Modeluje policzki i fałdy nosowo- wargowe
• Odmładza okolice oczu oraz ust
• Wygładza blizny potrądzikowe
• Zmniejsza widoczność blizn
• Zmniejsza cellulit oraz ujędrnia
• Redukuje rozstępy

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Drenaż limfatyczny jest zabiegiem bezpośrednio oddziaływującym na układ krwionośny i limfatyczny. Aby go przeprowadzić wykorzystuje się specjalny kombinezon , do którego aparatura w odpowiednich interwałach czasowych wtłacza pod ciśnieniem powietrze. Intensywność wędrujących wzdłuż ciała fal uciskowych może być regulowana, dla uzyskania jak najlepszych efektów terapeutycznych bez powodowania uczucia nadmiernego dyskomfortu u pacjentów.

Efekty zabiegu :
– redukcja cellulitu
– zwalczenie zespołu ciężkich nóg
– redukcja obrzęków i nadmiaru wody w organizmie
– detoksykacja organizmu

Częstotliwość wykonywania zabiegu : 3 razy w tygodniu
Czas trwania zabiegu : 30 min

FALA ELEKTROMAGNETYCZNA -EMS

Fala elektromagnetyczna tzw. EMS to urządzenie stymulujące pracę mięśni ciała. Pole elektromagnetyczne, które jest wytwarzane przez urządzenie skutecznie przenika przez wszystkie warstwy skóry i tkanki tłuszczowej dzięki czemu działa na wybrane strefy zabiegowe kształtując sylwetkę w nieinwazyjny sposób. Urządzenie pobudza przyrost masy mięśniowej oraz efektywnie stymuluje mięśnie. EMS jest dedykowane problematycznym partiom ciała takim jak pośladki, uda oraz brzuch. Efektem zabiegu jest wzmocnienie mięśni, zwiększenie wytrzymałości danej partii ciała, wzrost masy mięśniowej oraz redukcja tkanki tłuszczowej.

Częstotliwość wykonywania zabiegu : 2-3 razy w tygodniu
Czas trwania zabiegu : 30 min

ELEKTOSTYMULACJA

Elektrostymulacja to zabieg stymulujący pracę mięśni i rozbijający tkankę tłuszczową. Odbywa się on pomocą prądu przepływającego przez elektrody umieszczone w odpowiednich punktach ciała. Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi oraz limfy, wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Regularne stosowanie urządzenia pomaga usuwać toksyny z organizmu, zmniejsza tkankę tłuszczową , poprawia metabolizm. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych by je wzmocnić, i jednocześnie pozbyć się zmęczenia i zmniejszyć napięcie nerwowe.

Częstotliwość wykonywania zabiegu : 2-3 razy w tygodniu
Czas trwania zabiegu : 30 min

Kapsuła Beauty&Slim

Innowacyjne urządzenie emitujące wiązki podczerwieni zintegrowane z aromaterapią, koloroterapią i fototerapią (odbudowa naczynek kolagenowych). Przyczynia się do modelowania sylwetki i odmładzania, jednocześnie gwarantując osiągnięcie doskonałej formy sprawności organizmu.

Zabieg w kapsule odchudzającej przebiega w pozycji leżącej. Efektem działania kapsuły Beauty&Slim jest modelowanie sylwetki, a także ujędrnianie skóry, która podczas szybkiego odchudzania może łatwo wiotczeć i opadać. Przy pomocy specjalnych masek przyspieszających utratę tkanki tłuszczowej i pomagających pozbyć się cellulitu, można dodatkowo wzmocnić rezultaty zabiegu.
Seans w kapsule można połączyć z elektrostymulacją lub maską dobraną w zależności do potrzeb skóry.

Czas trwania: 30 minut
Częstotliwość: 2-3 razy w tygodniu

FALA RADIOWA

Zabieg fali radiowej polega na zastosowaniu specjalistycznej głowicy, która wytwarza krótkie, intensywne impulsy .Oscylują one przez skórę w celu ogrzania miejsca zabiegowego. Energia przenika przez skórę i stymuluje skurcz kolagenu oraz produkcję nowego kolagenu do napinania skóry. Dodatkowo w zależności od regulowanej intensywności, światło czerwone emitowane w centralnej części głowicy przyspiesza procesy regeneracyjne skóry i poprawia jej jędrność, stymulując działanie odmładzające.

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA

Liposukcja kawitacyjna, zwana również ultradźwiękową, to jedna z najskuteczniejszych bezinwazyjnych i bezbolesnych metod stosowanych w kosmetologii w celu wyszczuplania i modelowania ciała, redukcji miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Odpowiednie pole ultradźwiękowe tworzy pęcherzyki, które rosną i implodują. Efekt kawitacji łamie Komórki tłuszczowe, nie wpływając na tkankę naczyniową, nerwową i mięśniową. Złamane lipocyty (komórki tłuszczowe) są następnie przenoszone do wątroby i bezpiecznie metabolizowane z ludzkiego ciała. Proces ten wspomaga picie dużej ilości wody.

 Zabieg pomaga redukować tkankę tłuszczową w miejscach, z których trudno się jej pozbyć klasycznymi metodami – ćwiczeniami, czy dietą. 

 

Lipolaser

Lipolaser to niskopoziomowy, zimny laser, który emituje światło. Wiązka świetlna w nieinwazyjny i bezbolesny sposób przenika głęboko w warstwy skóry i kieruje się dalej na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Powoduje ona rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane czyli usuwane naturalna drogą z organizmu.

Zabieg najlepiej jest połączyć z drenażem limfatycznym lub rollmasażem.

Częstotliwość zabiegu : 2 razy w tygodniu
Czas trwania zabiegu : 30 min

MADEROTERAPIA – KOLUMBIJSKI MASAŻ ANTYCELLULITOWY

Maderoterapia to holistyczna metoda pracy z ciałem łącząca manualne techniki masażu z intensywnym masażem za pomocą specjalnych, anatomicznie zaprojektowanych drewnianych narzędzi.

Efekty jakie możemy osiągnąć
➡️eliminacja cellulitu i nagromadzonego tłuszczu
➡️modelowanie sylwetki
➡️ujędrnienie skóry
➡️zmniejszenie obwodów
➡️poprawa elastyczności i wyglądu skóry
➡️pobudzenie krążenia
➡️eliminacja zastojów limfatycznych
➡️odprężenie i ogólne wyciszenie organizmu.

Maderoterapia twarzy

Maderoterapia twarzy to holistyczna terapia liftingująca, która jest połączeniem drenażu limfatycznego oraz manualnych technik z intensywnym masażem drewnianymi narzędziami. Narzędzia zapewniają stymulację skóry oraz wielowarstwowa pracę na tkankach twarzy.

Efekty jakie możemy osiągnąć 

 • Poprawa krążenia 
 • Redukcja podwójnego podbródka 
 • Redukcja zmarszczek mimicznych 
 • Ujędrnienie i uelastycznienie skóry 
 • Rozświetlenie twarzy 
 • Wyciszenie napięć emocjonalnych 
 • Zapobieganie starzeniu i wiotczeniu się skóry. 

Meltivio

Meltivio to innowacyjny zabieg stworzony z myślą o liftingu wyszczuplającym ciała, jak i twarzy oraz remodelingu sylwetki. 


W trakcie zabiegu wywoływane jest zjawisko polaryzacji, które sprawia, że elektrony zderzają się ze sobą, obracają i skręcają. Generuje to lipolityczno – fizjologiczną energię cieplną i zwiększenie temperatury w głębi skóry. W ten sposób wymuszamy na włóknach kolagenowych ich przebudowę, odbudowę i remodeling. W efekcie:

-skóra jest zagęszczona i ujędrniona

-redukujemy tkankę tłuszczową 

-wyszczuplimy sylwetkę 

-spalimy tkankę tłuszczową 

-poprawimy owal twarzy

-zniwelujemy podwójny podbródek. 

Mezoterapia Mikroigłowa

Mezoterapia Mikroigłowa jest zabiegiem, który polega na kontrolowanym nakłuciu skóry specjalnie przystosowanym do tego penem. W trakcie tego procesu na twarz nakładana jest ampułka zawierająca składniki aktywne dopasowane do potrzeb skóry klienta. Dzięki nakłuciu preparat może przenikać do głębszych warstw skóry, a co za tym idzie przynieść większy rezultat niż jego tradycyjne nakładanie.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej możemy wykonywać co 3 tygodnie. Dzięki regularnemu wykonywaniu go zminimalizujemy zmarszczki, wygładzimy skórę. Co więcej zwiększy ona swoją elastyczność oraz poziom nawilżenia.

Zabiegi Pielęgnacyjne Skeyndor

ZABIEG NAWILŻAJĄCY POWER HYALURONIC

Zabieg ten szczególnie przeznaczony jest dla osób posiadających skórę suchą, ale także jest świetną alternatywą, aby przygotować się na wielkie wyjście. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej zabieg dogłębnie nawilża oraz uelastycznia skórę. Co więcej ekstrakt ze słonecznika zapewni naszej buzi promienny oraz młody wygląd. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny dla każdego typu skóry, w tym atopowej oraz dla kobiet w ciąży.

ZABIEG ROZJAŚNIAJĄCY POWER C +

Dzięki skoncentrowanej mocy witaminy C o maksymalnym wchłanianiu komórkowym zabieg wykazuje silne działanie rozjaśniające, wygładzające zmarszczki, a także wpływa ma zmniejszenie cieni pod oczami. Przeznaczony jest szczególnie dla skóry dotkniętej problemem fotostarzenia, z widocznymi przebarwieniami jak również będzie idealny dla skóry palacza. Zabieg ten to nie tylko bomba witaminowa, ale także świetny relaks i odprężenie.

ZABIEG NAPINAJĄCY ETERNAL

To zabieg idealny dla osób, które chcą zadbać o młody i zdrowy wygląd skóry. Charakteryzuje się silnie przeciwzmarszczkowym i wygładzającym działaniem, co jest efektem zastosowania roślinnych komórek macierzystych. Dodatek krzemu, kwasu hialuronowego i peptydów pozwala przywrócić skórze gęstość, jędrność i głębokie nawilżenie. Eternal idealnie sprawdzi się jako kuracja przeciwstarzeniowa , ale także jako zabieg bankietowy przed ważną okazją.

Bandaże Arosha

Terapia bandażami Arosha stanowi kompleksowe podejście do pielęgnacji ciała z różnorodnymi niedoskonałościami. Posiadamy kilka rodzajów bandaży, które dobieramy indywidualnie dla klienta po krótkiej konsultacji. W naszym studio mogą wykonać Państwo następujące zabiegi :

Zabieg Detoxy stanowi pierwszą fazę w terapii bandażami AROSHA. W jego przypadku okolicę zabiegową stanowi całe ciało klienta. Skóra po tak dogłębnej detoksykacji będzie doskonale przygotowana do lepszego wchłaniania składników aktywnych, dzięki czemu terapia bandażami będzie o wiele efektywniejsza. Co więcej zabieg Detoxy pobudza mikrokrążenie oraz zwiększa dotlenienie tkanek ciała.

Zabieg Nio Drain stanowi typową terapię drenującą. W trakcie zabiegu pobudzany zostaje układ limfatyczny, przez co wszelki nadmiar płynów zostaje usuwany z organizmu. Co więcej zabieg Nio Drain wygładza skórę oraz wpływa na odbudowanie jej naturalnej bariery.

Zabieg Fibrocel przeznaczony jest dla osób posiadających cellulit w bardzo zaawansowanych stadiach. Zawarta w preparatach zabiegowych kolageneza wpływa na degradację włóknistych guzków oraz popularnej skórki pomarańczowej. Co więcej zabieg bandażami Fibrocel przeciwdziała także powstawaniu nowych komórek tłuszczowych.

Zabieg Lipofit został stworzony na problematyczną partię ciała jaką jest brzuch. Dzięki koncentratom zawierającym specjalną syntezę molekularną, która działa w sposób szybki i ukierunkowany na adipocyty, aktywując ich metabolizm pozwala skutecznie wymodelować oraz zredukować tkankę tłuszczową na brzuchu.

Zabieg Firming został specjalnie ukierunkowany na problem jakim jest wiotkość skóry. Zawarte w bandażach składniki aktywne liftingują, nadają sprężystość oraz nawilżają nasze ciało. Zestaw szczególnie zalecany jako kuracja po odchudzaniu. Doskonale sprawdza się na problemy z rozstępami oraz jako kuracja antystarzeniowa.

Peeling całego ciała z masłem

Peeling to zabieg kosmetyczny, którego celem jest złuszczenie martwego naskórka i pobudzenie skóry do produkcji nowych komórek. Doskonale oczyszcza, dotlenia i odżywia skórę.
Na zakończenie zabiegu nakładamy intensywnie nawilżające masło, które zapewni skórze zdrowy wygląd.


Efekty:
– oczyszczenie i głębokie nawilżenie
– odmłodzona i jedwabiście gładka skóra
– ujędrnienie i zregenerowanie skóry
– relaks, odprężenie i poprawa samopoczucia

Czas trwania: 30 minut

POSTY – ZABIEGI ODŻYWCZE NA TWARZ

POSTY – ZABIEGI ODŻYWCZE NA TWARZ

1. Peeling kawitacyjny z sonoforezą

W naszym studio wykonujemy nie tylko zabiegi modelujące sylwetkę, ale także pielęgnujące twarz, szyję oraz dekolt. Jedną z naszych nowości jest peeling kawitacyjny z sonoforezą. Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu specjalnej szpatułki wytwarzającej fale ultradźwiękowe. W pierwszym etapie skierowana jest ona ku wilgotnej skórze wskutek czego zachodzi zjawisko kawitacji – przez które rozumiemy rozbicie „martwych” komórek naskórka i odsłonięcie „młodszej” warstwy skóry. Na tak przygotowanej cerze aplikujemy koktajl z dopasowanymi dla klienta składnikami aktywnymi i przechodzimy do kolejnego etapu jakim jest sonoforeza. Zabieg ten również powiązany jest z zastosowaniem ultradźwięków, a dokładniej polega na masażu ultradźwiękowym. Głęboki mikromasaż poprawia krążenie krwi i limfy, a wprowadzone substancje poprawiają kondycję skóry klienta. Peeling kawitacyjny z sonoforezą to podstawowy zabieg regenerujący bezpieczny dla niemal każdego typu skóry.

Częstotliwość wykonywania zabiegu : 1 raz w tygodniu
Czas trwania zabiegu : 45 min

2. Peeling enzymatyczny z masażem klasycznym twarzy i maską regenerującą

Zabieg odżywczy na twarz z wykorzystaniem serii kosmetyków Sekret Ślimaka francuskiej marki M’onduniq to doskonała propozycja dla osób chcących dogłębnie zregenerować swoją skórę. Pierwszym krokiem zabiegowym jest dokładny demakijaż oraz oczyszczenie skóry. Następnie aplikowany jest peeling enzymatyczny, dzięki któremu pozbywamy się martwego naskórka. Po nim wykonywany jest rewitalizujący masaż twarzy. Czwarty etap to silnie regenerująca maska kremowa. Na zakończenie zabiegu kosmetolog aplikuje serum plus krem.

Częstotliwość wykonywania zabiegu : 2-3 razy w miesiącu
Czas trwania zabiegu : 1h 30 min

ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE

Żelazko antycellulitowe jest wysokiej klasy sprzętem kosmetycznym. W swoim działaniu wykorzystuje dwie uzupełniające się mechanizmy : elektrostymulacje TENS oraz masaż próżniowy. Zabieg z zastosowaniem żelazka antycellulitowego można przeprowadzać na różnych częściach ciała, tym samym modelując i ujędrniając konkretne obszary.

Efekty żelazka antycellulitowego :
– redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
– wygładzenie i ujędrnienie skóry
– dotlenienie tkanek
– spłycenie rozstępów
– rozluźnienie mięśni
– zmniejszenie obrzęków

Częstotliwość zabiegu : 2 razy w tygodniu
Czas zabiegu : 30 – 40 min

ŻELAZKO PRZECIWZMARSZCZKOWE

Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność, spada poziom kolagenu, elastyny i wilgoci w skórze. Mięśnie słabną i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Osłabione mięśnie posiadają mniejszą masę przez co skóra na twarzy zaczyna wiotczeć. Kremy nie oddziaływują na mięśnie i dlatego nieodzowne są zabiegi kosmetyczne, które je wzmacniają Żelazko przeciwzmarszczkowe jest unikalnym urządzeniem wykorzystującym jednocześnie dwie metody zabiegowe .Mikrostymulację TENS która poprzez mikropulsację stymuluje nerwy, pobudza mięśnie do pracy i je regeneruje oraz Masaż próżniowy Vacum stymulujący pracę układu limfatycznego i cyrkulację krwi.

Efekty zabiegu :

– lifting i wygładzenie skóry
– dotlenienie i odżywienie cery
– podkreślenie owalu twarzy

Na zakończenie zabiegu nakładane jest serum i krem z prebiotykami, które wzmacniają system immunologiczny skóry i mają właściwości kojąco-regenerujące.

Częstotliwość wykonywania zabiegu : 2-3 razy w tygodniu
Czas trwania zabiegu : 45min

Cennik

Nowości

1x – 280 zł ( -10 % przy pakiecie 5x)

Ciało 1x – 180zł, 5x – 750 zł

Podbródek 1x – 80 zł, 5x – 350zł

( *Przy zabiegu na ciało podbródek -50%)

Twarz szyja dekolt 350zł

ZABIEG NAWILŻAJĄCY POWER HYALURONIC
Cena zabiegu twarz, szyja, dekolt : 220 zł

ZABIEG ROZJAŚNIAJĄCY POWER C +
Cena zabiegu twarz szyja dekolt : 220zł

ZABIEG NAPINAJĄCY ETERNAL
Cena zabiegu twarz, szyja. Dekolt : 280 zł

Strefa fitness

1x 28 zł
5x 125 zł
10x 220 zł

1x 30 zł
5x 135 zł
10x 250 zł

1x rolka
1x bieżnia lub rower
1x Kapsuła Beauty & Slim
1x Limfodrenaż

1x 20 zł
5x 90 zł
10x 150 zł

Strefa zabiegowa

1x 50 zł
5x 225 zł
10x 400 zł

• 1x – 100 zł
• 5x – 450 zł
• 10x – 800 zł

• 1x -90 zł;
• 6x – 450 zł.

1x 40 zł 
5x 185 zł 
10x 350 zł 

• 1x – 90 zł;
• 6x – 450 zł.

• 1x – 130 zł;
• 6x – 650 zł.

•1x -60zł 
•5x -250zł 
•10x -400zł

• 1x – 40 zł;
• 5x – 175 zł;
• 10x – 300 zł.

• 1x -80zł
• 5x -350zł
• 10x – 600zł

Brzuch + boczki – 160 zł

Nogi + pośladki podstawa – 130 zł

Nogi + pośladki pełne – 180 zł

Nogi + pośladki + brzuch + boczki – 210 zł

Ramiona – 40 zł

– 10% przy pakiecie 5x.

• Twarz 450 zł
• Twarz, szyja 500 zł
• Twarz, szyja, dekolt 600 zł
• Ciało (1 partia) od 500 zł – 700 zł

 

 

• 1x – 240 zł;
• 3x – 600 zł;
• 6x – 1080zł.

• 1x – 350 zł;
• 3x – 960 zł;
• 6x – 1750 zł.

brzuch i boczki – 70zł (5x – 325 zł, 10x – 600 zł)

uda + pośladki – 90zł (5x – 425 zł, 10x – 800 zł)

brzuch i boczki + uda + pośladki – 130 zł (5x – 600 zł, 10x – 1100 zł)

całe ciało (z łydkami i rękami) – 150 zł (5x – 700 zł, 10x  – 1300 zł)

Twarz
 • Peeling enzymatyczny + maska regenerująca z masażem 150 zł
 • Peeling kawitacyjny + sonoforeza z maską regenerującą 120 zł

180 zł (5x – 850 zł , 10x – 1600 zł)

Twarz, szyja, dekolt (40min – 80zł)

100zł (5x – 450 zł, 10x – 800 zł)

opcje dodatkowe

 • peeling enzymatyczny + 20 zł

 • maska regenerująca + 40zł

Masaże

uda + pośladki 45 min lub boczki + plecy 45 min

1x 80 zł
10x 600zł
masaż całościowy 75 min 140 zł

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ZABIEGACH